“Zemgale/LLU” piedzīvo sagrāvi Tumānova klubam

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 1:7 (0:2, 0:1, 1:4) mājās piedzīvoja zaudējumu Latvijas aizsarga Mika Tumānova pārstāvētajai Rovaniemi “Kiekko” vienībai.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Kiekko” komandas uzbrucējs Valteri Suni atklāja mača rezultātu, bet Antons Sikorskis 14. minūtē pārsvaru dubultoja.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Miks Tumānovs palielināja viesu pārsvaru līdz trim ripām, bet trešā perioda astotajā minūtē Artū Reme guva ceturtos “Kiekko” komandas vārtus.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Kristaps Roķis vairākumā guva vienīgos “Zemgale/LLU” vārtus šajā mačā, bet 11. minūtē Jere-Matiass Alanens vairākumā atjaunoja viesu četru vārtu pārsvaru.

Trešās trešdaļas 15. minūtē vairākumā Heikī Hutunens guva sestos Rovaniemi vienības vārtus, bet vien 24 sekundes vēlāk septīto un noslēdzošo ripu Zemgales komandas vārtos iemeta Džošua Tetlovs.

Rovaniemi “Kiekko” komandu pārstāvošais Latvijas aizsargs Miks Tumānovs šajā spēlē izcēlās ar vārtiem un divām piespēlēm. Šosezon 23 spēlēs aizsargam 15 punkti (4+11).

Ēriks Vītols atvairīja 33 no 40 “Kiekko” metieniem, bet Sami Suni tika galā ar 31 no 32 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

“Zemgale/LLU” ar 16 punktiem 19 spēlēs ierindojas 13. vietā Mestis, bet “Kiekko” ar 39 punktiem 23 cīņās atrodas ceturtajā vietā līgā.

Nākamais mačs starp abām komandām jau rīt Jelgavas ledus hallē plkst. 17:00.