“Zemgale/LLU” piedzīvo otro zaudējumu Mestis divās dienās

Šovakar HK “Zemgale/LLU” Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) piedzīvoja neveiksmi mājas spēlē pret Roberta Kaļķa pārstāvēto Iisalmi “Peli-Karhut” ar 2:4 (0:1, 0:1, 2:2).

Komandas spēkojās arī vakar, kad “Peli-Karhut” uzvarēja ar 4:2.

Jau spēles 55. sekundē viesi atklāja rezultātu, kad aizsargs Noels Pītila ieraidīja ripu vārtos. Otrās trešdaļas 9. minūtē Henri Knutinens dubultoja pārsvaru.

Trešā perioda sākumā Gatis Gricinskis samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem. Trešdaļas 13. minūtē Iisalmi komanda guva divus vārtus. Pirmspēdējā minūtē Rainers Rullers panāca 2:4 un uzstādīja mača gala rezultātu.

“Zemgale/LLU” vārtus sargāja Ēriks Vītols, atvairot 30 no 34 metieniem.

“Peli-Karhut” spēlējošais latvietis Kaļķis uz laukuma pavadīja 24:12 minūtes, kurās veica trīs metienus pa Jelgavas komandas vārtiem. Šosezon Kaļķis 18 mačos atzīmējies ar trim rezultatīvām piespēlēm.

“Zemgale/LLU” ar 16 punktiem 18 spēlēs ierindojas 13. vietā Mestis, bet “Peli-Karhut” ar 43 punktiem 20 cīņās atrodas otrajā vietā līgā.