“Zemgale/LLU” ielaiž četrus vārtus pēc kārtas un piekāpjas Kaļķa komandai

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:4 (1:1, 0:3, 1:0) mājās piedzīvoja zaudējumu Latvijas aizsarga Roberta Kaļķa pārstāvētajai Iisalmi “Peli-Karhut” vienībai.

Pirmās trešdaļas 16. minūtē mača rezultātu atklāja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Rūdolfs Baranovskis, bet mājinieku svinības vien 21 sekundi vēlāk sabojāja Henri Knūtinens.

Otrajā periodā viesi guva trīs vārtus – ceturtajā minūtē Aleksi Soijarvi izvirzīja vadībā “Peli-Karhut”, sestajā minūtē pārsvaru dubultoja Kalle Matikainens, bet ceturtos vārtus devītajā minūtē guva Samuels Timonens.

Pēc ceturtā vārtu zaudējuma “Zemgale/LLU” nomainīja Ēriku Vītolu un laukumā devās Rihards Cimermanis.

Trešā mača nogriežņa 17. minūtē Rainers Rullers vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām, taču “Zemgale/LLU” nepietika laika atspēlēties un tika piedzīvots zaudējums.

Ēriks Vītols tika galā ar 12 no 16 “Peli-Karhut” raidījumiem, bet Rihards Cimermanis atvairīja visus 22 atlikušos metienus. Eetu Randelins apstādināja 20 no 22 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

“Zemgale/LLU” ar 16 punktiem 17 spēlēs ierindojas 12. vietā Mestis, bet “Peli-Karhut” ar 40 punktiem 19 cīņās atrodas trešajā vietā līgā.

Nākamais mačs starp abām komandām jau rīt Jelgavas ledus hallē plkst. 17:00.