“Zemgale/LLU” izlaiž pārsvaru un piedzīvo zaudējumu papildlaikā (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Latvijas aizsargu Ņikitas Mateiko un Ernesta Ošenieka pārstāvētajai Kokolas “Hermes” vienībai.

Pirmā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 18. minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējs Kristers Brauns atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Āpo Ahola panāca izlīdzinājumu, bet papildlaikā Ahola ar saviem otrajiem vārtiem mačā izrāva uzvaru mājiniekiem.

Rihards Cimermanis atvairīja 36 no 38 “Hermes” metieniem, bet Kristians Tamminens tika galā ar 13 no 14 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Latvijas aizsargs Ernests Ošenieks šajā spēlē uz ledus pavadīja 14 minūtes un 17 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Ņikita Mateiko šajā mačā nepiedalījās.

“Zemgale/LLU” ar 32 punktiem 38 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Hermes” ar 65 punktiem 37 cīņās atrodas piektajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” komandai mājās 14. februārī plkst. 18:30 pret Kokolas Tamperes “Koovee” vienību.