“Zemgale/LLU” izcīna punktu un pamet pēdējo vietu Mestis līgā (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) mājās papildlaikā zaudēja Forsas “Palloseura” vienībai.

Pirmā perioda 19. minūtē “Zemgale/LLU” aizsargs Harijs Brants vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Erki Laiko panāca neizšķirtu, realizējot skaitlisko pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, bet papildlaikā viesu aizsargs Jona Vainio izrāva uzvaru savam klubam.

Ēriks Vītols atvairīja 25 no 27 “Palloseura” metieniem, bet Petruss Lintonens tika galā ar 30 no 31 “Zemgale/LLU” raidījuma.

“Zemgale/LLU” ar 42 punktiem 48 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13. vietā Mestis, bet “Palloseura” ar 45 punktiem 49 mačos ierindojas 12. pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” komandai mājās 10. martā plkst. 18:30 pret “KeuPa” vienību.