“Zemgale/LLU” ielaiž vairākumā un piedzīvo neveiksmi Mestis spēlē (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:3, 0:0) mājās zaudēja Forsas “Palloseura” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Zemgale/LLU” aizsargs Harijs Brants atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Veika Karja panāca neizšķirtu.

Vēlāk periodā Jona Tala mazākumā izvirzīja vadībā viesus, taču tajā pašā vairākumā Kristers Brauns izlīdzināja rezultātu. Pēc 34 sekundēm gan Mihals Kvasnica atjaunoja “Palloseura” pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī jelgavniekiem neizdevās panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo un “Zemgale/LLU” piedzīvoja zaudējumu.

Rihards Cimermanis atvairīja 32 no 35 “Palloseura” metieniem, bet Petruss Lintonens tika galā ar 29 no 31 “Zemgale/LLU” raidījuma.

“Zemgale/LLU” ar 41 punktu 47 spēlēs atrodas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Palloseura” ar 43 punktiem 48 mačos ierindojas 12. pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp abām komandām jau rīt Jelgavā plkst. 18:30.