“Zemgale/LLU” cīnās līdz pēdējam, bet zaudē Mestis vicelīderiem (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:4 (1:2, 0:1, 2:1) viesos piekāpās Imatras “Kettera” vienībai.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējs Artūrs Karaša atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Samu Tuomāla panāca izlīdzinājumu.

Vēlāk pirmajā trešdaļā Jarko Harjula izvirzīja vadībā “Kettera” komandu, bet otrā perioda 19. minūtē Tuomāla ar saviem otrajiem vārtiem mačā dubultoja mājinieku pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Kristaps Roķis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet astotajā minūtē Miko Hāparanta atjaunoja “Kettera” divu vārtu pārsvaru.

Gatis Gricinskis desmitajā minūtē spēja atkal samazināt mājinieku pārsvaru līdz vieniem vārtiem, bet atspēlēties jelgavniekiem neizdevās.

Ēriks Vītols atvairīja 36 no 40 “Kettera” metieniem, bet Severi Auvinens tika galā ar 18 no 21 “Zemgale/LLU” metiena.

“Zemgale/LLU” ar 23 punktiem 28 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Kettera” ar 62 punktiem 30 cīņās atrodas otrajā vietā līgā.

Revanša mačs starp “Zemgale/LLU” un Imatras “Kettera” jau rīt plkst. 18:30.