“Zemgale/LBTU” pārsteidz un uzvar Francijas vicečempionus

Latvijas čempionvienības “Zemgale/LBTU” šovakar Francijas pilsētā Grenoblē aizvadīja pirmo spēli Kontinentālā kausa izcīņas trešajā kārtā, tiekoties ar mājiniekiem Grenobles “Les Brleurs De Loups”.

Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja “Zemgale/LBTU” komanda. Rīt turnīrā jau otrā spēle, tiekoties ar Kārdifas “Devils”.

Par labāko spēlētāju jelgavnieku rindās atzina vārtsargu Rihardu Cimermani, kurš atvairīja 49 no 50 pretinieku metieniem.

Otrā periodā sākumā Jelgavas kluba hokejistus vadībā izvirzīja Mārtiņš Porejs, bet perioda 18. minūtē neveiksmīgi vārtos nospēlēja Rihards Cimermanis un Saša Treijs panāca 1:1.

Trešā perioda 4. minūtē Jelgavas klubam vadību atjaunoja Daniels Andersons, panākot 2:1, bet perioda izskaņā Gatis Gricinskis pretuzbrukumā lieliski atdeva piespēli Rinaldam Vutkevičam, kurš panāca 3:1. Mača turpinājumā mājinieki centās atspēlēties, pārņemot iniciatīvu, taču “Zemgale/LBTU” pārsvaru no rokām neizlaida.

Dienas pirmajā spēlē “Patinoire Pôle Sud” arēnā arī par pārsteigumu parūpējās Kazahstānas klubs “Nomada”, kas ar 5:4 pārspēja Lielbritānijas komandu Kārdifas “Devils”.