“Zemgale/LBTU” 52 reizes met pa vārtiem, bet vien mača izskaņā salauž “Bulldogs”

Šovakar IIHF Kontinentālā kausa izcīņas C grupas spēlē turnīra saimnieki Jelgavas “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pievieca Ljēžas “Bulldogs” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Kevins Strādnieks atklāja mača rezultātu.

Ilgi gan jelgavnieki vadībā neatradās – otrā perioda devītajā minūtē Jorens De Smets panāca neizšķirtu rezultātu.

Patriks Seilis trešā mača nogriežņa 16. minūtē ieraidīja ripu Ljēžas kluba vārtos, taču vārtsarga traucēšanas dēļ vārtu guvums netika ieskaitīts.

Uzvaras vārtus vien divas minūtes un 47 sekundes pirms pamatlaika beigām pēc lieliskas Mārtiņa Karsuma piespēles guva “Zemgale/LBTU” kapteinis Gatis Gricinskis.

Rihards Cimermanis atvairīja 14 no 15 “Bulldogs” metieniem, bet Trojs Pesinghems tika galā ar 50 no 52 “Zemgale/LBTU” raidījumiem.

Pēc divām spēlēm Latvijas klubs ar sešiem punktiem atrodas pirmajā vietā C grupā.

Pēdējā C grupas spēle jelgavniekiem paredzēta rīt plkst. 19:00 pret HK “Celje” vienību.