Vītols lielisks, “Zemgale/LLU” divreiz atspēlējas un uzvar (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) viesos uzvarēja Roberta Kaļķa pārstāvēto Iisalmi “Peli-Karhut” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē Alekss Kotons atklāja mača rezultātu. Vēlāk periodā Harijs Brants vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Severi Immonens izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 13. minūtē Artūrs Homjakovs realizēja soda metienu un vēlreiz izlīdzināja spēles rezultātu.

Arī papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos jelgavnieki izcīnīja uzvaru. Vārtus “Zemgale/LLU” rindās guva Ričards Bernhards, Rainers Rullers un Artūrs Homjakovs.

Ēriks Vītols atvairīja 39 no 41 “Peli-Karhut” metiena, bet Lēvi Nikinens tika galā ar 29 no 31 “Zemgale/LLU” raidījuma.

Latvijas aizsargs Roberts Kaļķis šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 18 sekundes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Zemgale/LLU” ar 29 punktiem 36 spēlēs ierindojas pēdējā, 14. vietā Mestis, bet “Peli-Karhut” ar 66 punktiem 36 cīņās atrodas ceturtajā pozīcijā līgā.

Nākamais mačs “Zemgale/LLU” komandai viesos 3. februārī plkst. 18:30 pret Kokolas “Hermes” vienību.