Transfēru dedlains: Bratislava paraksta NHL vārtsargu

Slovāku vārtsargs Jaroslavs Halāks karjeru turpinās savā dzimtēnē – Slovākijas Ekstralīgas klubā Bratislavas “Slovan”, tā vēsta vienība.

38 gadu vecais Halāks šosezon NHL klubā Karolīnas “Hurricanes” bija uz pārbaudes laiku, bet novembra otrajā pusē klubs no vārtsarga šķīrās.

Janvārī Šveices laikrakts “Blick” vēstīja, ka Halāks varētu pievienoties Šveices augstākās līgas (NL) klubam Rapersvilas-Jonas “Lakers”, tomēr līgums starp abām pusēm netika noslēgts.

“Slovan” paspēja ielēkt vilcienā un transfēra perioda pēdējās minūtēs noslēgt līgumu ar slovāku vārtsargu. Tiesa gan, kā vēsta klubs, vārtargs patlaban atrodas Bostonā un Bratislavas komandā varētu ierasties marta sākumā. Klubs norāda, ka vārtsargs vēl nav apstiprinājis, vai tiešām šosezon kāps uz ledus.

Bratislavas klubam sezona līdz šim nav bijusi pārāk veiksmīga. Sezonas sākumā klubs atradāt tabulas lejasgalā, un tikai pēdējās spēlēs spēja uzlabot savu pozīciju. Ar 62 punktiem “Slovan” čempionātā ieņem 8. vietu.

Aizvadītajā sezonā Ņujorkas “Rangers” rindās Halāks 25 spēlēs atvairīja 90,3 % pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,72 ripas.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hcslovan.sk

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)