Tralmaka komanda divas dienas pēc parakstīšanas šķiras no bijušā Rīgas “Dinamo” vārtsarga

Čehijas Ekstralīgas klubs Kladno “Rytiri” paziņojis par šķiršanos no vārtsarga Jūliusa Hudačeka, vēstīts vienības mājaslapā.

“Rytiri” noslēdza līgumu ar Hudačeku divas dienas atpakaļ, 3. janvārī. Vārtsargs tika iekļauts pieteikumā uz vienu spēli, taču laukumā nedevās.

Jaromīram Jāgram piederošais klubs, kuru pārstāv arī latvietis Eduards Tralmaks, saņēmis kritiku no līdzjūtēju puses par Hudačeka parakstīšanu sakarā ar to, ka viņš spēlēja Kontinentālajā hokeja līgā (KHL).

Kā savā “Twitter” vēsta Čehijas hokeja apskatnieks Zdeneks Janda, Kladno komandas līdzjūtēji taisījās boikotēt spēles, kamēr komandā atradīsies Hudačeks.

“Mēs pieņēmām šādu lēmumu, izvērtējot visus ar viņu saistītos aspektus. Mūs gaida sezonas svarīgākā daļa un ticam, ka tajā iesim kopā ar līdzjutējiem, partneriem un visiem kluba atbalstītājiem vienoti, kā viena komanda,” teikts Kladno vienības ziņojumā.

35 gadus vecais vārtsargs aizvadītajā sezonā pārstāvēja KHL klubu Astanas “Barys”, aizvadot vienībā 42 spēles. Savukārt 2021./2022. gada sezonā viņš pārstāvēja Rīgas “Dinamo”.

“Rytiri” ierindojusies 13. pozīcijā ar 30 spēlēs izcīnītiem 28 punktiem. Tralmaka komandai nākamais mačs paredzēts 5. janvārī pret Plzeņas “Škoda”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Kladno "Rytiri"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)