Torntons: Špenglera kauss ir unikāls un aizraujošs turnīrs

“Šis ir unikāls un aizraujošs turnīrs,” tā par tradicionālo Špenglera kausu izteicies leģendārais kanādiešu hokejists Džo Torntons, kurš pats ir spēlējis šajā turnīrā.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Kanādas hokeja izlase nosaukusi sastāvu gaidāmajam Špenglera kausa turnīram, kas šonedēļ sāksies Šveices pilsētā Davosā. Torntons kopā ar Bredu Paskālu ir šī gada Kanādas izlases ģenerālmenedžeri.

“Mēs esam lepni paziņot 25 spēlētājus, kuri pārstāvēs Kanādas krāsas šajā turnīrā. Šis ir unikāls un aizraujošs turnīrs, un mēs zinām, ka mūsu spēlētāji izmantos iespēju, lai cīnītos par uzvaru šajā vēsturiskajā notikumā.

Šie ir meistarīgi hokejisti, kuriem ir dažāda profesionālā un starptautiskā pieredze. Uzskatu, ka viņi diezgan īsā laikā atradīs kopīgu valodu un ar lepnumu pārstāvēs Kanādu Davosā,” piebilda bijušais hokejists.

Špenglera kausa izcīņa sāksies 26. decembrī, un tajā piedalīsies sešas komandas. Kā jau ierasts, turnīrā startēs mājinieki HC “Davos” un Kanādas izlase, kā arī pērnā gada dalībnieki HC “Ambri-Piotta”no Šveices. Uzaicinājumu uz prestižo turnīru šogad ieguva arī Pardubices “Dynamo” no Čehijas un Gēteborgas “Frolunda” no Zviedrijas.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hockeycanada.ca

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)