“Tappara” un “Farjestad BK” sarīko vārtu šovu, “Ocelari” saber 7 ripas

Šodien tika aizvadītas sešas Čempionu hokeja līgas (CHL) spēles.

Jau vēstījām, ka Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” apspēlēja Rolanda Vīgnera Ruānas “Dragons”.

Somijas pilsētā Tamperē vietējā komanda “Tappara” rezultatīvā cīņā piekāpās kaimiņiem no Zviedrijas – Kārlstadas “Farjestad BK” ar 4:6 (0:1, 3:3, 1:2).

Viesi līdz 25. minūtei izvirzījās vadībā ar 3:0, pateicoties Jonatana Andersona, Dāvida Tomāšeka un Aksela Bergkvista vārtiem. Līdz spēles vidum Tamperes komanda spēja panākt izlīdzinājumu, izceļoties Aleksi Mustonenam, Jūliusam Matilam un Kristiānam Tanušam. 36. minūtē Augusts Tornbergs atgrieza pārsvaru “Farjestad BK”.

Trešā perioda vidusdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma Joels Kelmans palielināja kārlstadiešu pārsvaru, bet pēc četrām minūtēm Peteri Puhaka starpību samazināja līdz minimumam. Punktu mačam ar metienu tukšos vārtos pielika Joakims Nīgārds.

“Farjestad BK” vārtsargs Damiens Klāra atvairīja 20 no 24 metieniem, bet “Tappara” vārtu vīrs Juha Metsola tika galā ar 17 no 22 metieniem.

Citā mačā Čehijas komanda Tršinecas “Ocelari” ar rezultātu 7:3 (1:1, 1:1, 5:1) sagrāva ciemiņus no Šveices – Frīburgas “Gotteron”.

Rezultātu jau 31. sekundē atklāja Raiens Gundersons. 14 minūtes vēlāk Daniels Kurovskis panāca izlīdzinājumu. Otrās trešdaļas ievadā “Gotteron” atkal izvirzījās vadībā pēc Jana Dortes precīzā metiena, taču 32. minūtē Mihals Teplijs atguva neizšķirtu.

Trešajā periodā notika liela “Ocelari” dominance, 18 minūtēs gūstot piecus vārtus – pa precīzam metienam statistikas ailē ierakstīja Teplijs, Kurovskis, Džastins Addamo, Petrs Sikora un Dāvids Čenčiala. Pa vidu iespraucās arī “Gotteron” uzbrucēja Kiliana Motē vārtu guvums.

Jāpiebilst, ka “Gotteron” spēlēja saīsinātā sastāvā – pieteikumā tika iekļauts viens vārtsargs, pieci aizsargi un astoņi (!!!) uzbrucēji.

“Ocelari” vārtus sargāja Ondržejs Kačetls, kurš atvairīja 14 no 17 metieniem, kamēr “Gotteron” vienīgais pieteikumā esošais vārtsargs Braiens Rīgers tika galā ar 23 metieniem no 30.

Čempionu hokeja līga, 14. septembris:

“Fehervar AV19” (Ungārija) – “Lausanne HC” (Šveice) | 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Tamperes “Tappara” (Somija) – Kārlstadas “Farjestad BK” (Zviedrija) | 4:6 (0:1, 3:3, 1:2)

Ženēvas “Servette” (Šveice) – Tamperes “Ilves” (Somija) | 4:3 (2:0, 1:0, 1:3)

Hamāras “Storhamar IL” (Norvēģija) – Vekšes “Lakers” (Zviedrija) | 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Tršinecas “Ocelari” (Čehija) – Frīburgas “Gotteron” (Šveice) | 7:3 (1:1, 1:1, 5:1)

Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” (Vācija) – Ruānas “Dragons” (Francija) | 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) LINKS