Šveices hokeja leģendai divu spēļu sods par rupjību pret Lapinski

Šveices hokeja leģendai Andreasam Ambīlam, kurš pārstāv Šveices hokeja līgas (NL) klubu HC “Davos”, nāksies izlaist regulārās sezonas divas nākamās spēles, vēsta līga.

Aizvadītās sestdienas spēlē ar Langnavas “Tigers” Ambīls otrās trešdaļas 8. minūtē rupji nospēlēja galvas un kakla rajonā pret “Tigers” kluba latviešu uzbrucēju Oskaru Lapinski, kā rezultātā saņema 5+20 spēles sodu. Šajā spēlē uzvaru ar 7:0 izcīnīja Langnavas klubs.

Vēlāk šo epizodi izskatīja līgas disciplinārā komisija, kura pieredzējušo Šveices izlases uzbrucēju sodīja ar divu spēļu diskvalifikāciju un 4 000 Šveices franku.

Ambīlam nāksies izlaist nākamās divas spēles pret EV “Zug” un Rapersvilas-Jonas “Lakers” komandu.

“Tigers” komanda šovakar aizvadīs regulārās sezonas spēli ar Rūdolfa Balcera pārstāvēto Cīrihes “Lions” klubu.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Nationalleague.ch