Šveices čempione izsit Vācijas čempionus, “Lukko” spraigā cīņā sasniedz 1/4 finālu

Šovakar Čempionu hokeja līgā norisinājās divi 1/8 fināla mači.

Pēc šīm spēlēm kļuva zināmi visi ceturtdaļfināla pāri.

Somijas komanda Raumas “Lukko” mājās ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) apspēlēja Austrijas vienību Insbrukas “Tiroler Wasserkraft”.

Kopējais rezultāts sērijā 4:3 “Lukko” labā.

Nedaudz vairāk kā minūti pēc starta iemetiena Pontuss Vesterholms atklāja mača rezultātu. Turpmākās 55 minūtes vārti netika gūti, taču trešā perioda 16. minūtē Niks Albāno realizēja vairākumu, panākot izlīdzinājumu. Uzvarētāja noskaidrošanai tika nozīmēts overtaims, kurā Tarmo Reunanens 19. sekundē atnesa “Lukko” uzvaru.

“Lukko” vārtsargs Daniels Lebedefs atvairīja 11 no 12 metieniem. Tikmēr Insbrukas komandas vārtus sargājošais Evans Buitenhauzs tika galā ar 45 no 47 metieniem.

“Lukko” ceturtdaļfinālā spēkosies ar Čehijas komandu Pardubices “Dynamo”.

Otrajā dienas mačā Šveices čempione Ženēvas “Servette” uzņēma Vācijas čempioni Minhenes “Red Bull”. Mačā uzvaru ar rezultātu 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) uzvaru izcīnīja “Servette”.

Sērijā uzvaru izcīnīja “Servette” ar kopējo rezultātu 5:4.

Mača rezultāts tika atklāts 11 sekundes līdz pirmā perioda beigām, kad minheniešus vadībā izvirzīja Endrjū Makviljams. Otrās trešdaļas 15. minūtē Tēmu Hartikainens panāca 1:1. Trešajā periodā Džošs Džoriss izvirzīja Ženēvas komandu vadībā, taču trīs minūtes vēlāk Taners Rišārds iemeta trešo ripu “Red Bull” vārtos.

“Red Bull” vārtus sargāja Matiass Nīderbergers, atvairot 35 no 38 metieniem. “Servette” vārtsargs Roberts Majers tika galā ar 20 metieniem no 21.

“Servette” nākošajā kārtā cīnīsies pret Zviedrijas komandu Vekšes “Lakers”.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Ja rezultāts pēc divām spēlēm ir neizšķirts, tiek nozīmēta bullīšu sērija.