Šveices čempione dominē Čempionu līgā, ļaujot pretiniecei veikt 6 metienus

Šovakar Čempionu hokeja līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Šveices komanda Ženēvas “Servette” mājās ar rezultātu 4:1 (3:0, 1:0, 0:1) apspēlēja Vekšes “Lakers” no Zviedrijas.

Pirmajā periodā “Servette” ātri izvirzījās vadībā, līdz 5. minūtei panākot jau 2:0. No sākuma, 4. minūtē, pieredzes bagātais Valteri Filpula ar metienu no neērtās puses atklāja rezultātu, bet jau 99 sekundes vēlāk Tims Bērni dubultoja pārsvaru. Perioda beigās Taners Rišārds panāca 3:0.

Otrajā trešdaļā Vincents Praplāns guva ceturtos Ženēvas komandas vārtus. Trešajā periodā “Lakers” uzbrucējs Tobiass Rīders vienus vārtus spēja atgūt.

“Servette” vārtsargs Roberts Majers atvairīja piecus no sešiem metieniem. “Lakers” vārtsargs Ādams Āmans tika galā ar 18 no 22 metieniem.

Komandu otrais mačs nozīmēts 12. decembrī.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Ja rezultāts pēc divām spēlēm ir neizšķirts, tiek nozīmēta bullīšu sērija.