Špenglera kausam pievienojas somi – zināmi visi seši dalībnieki

Špenglera kausa izcīņā kā viena no šīs sezonas dalībniecēm apstiprināta Somijas augstākās līgas (Liiga) komanda Oulu “Karpat”, vēsta turnīra rīkotāji.

Astoņkārtējie Somijas čempioni piedalīsies 96. Špenglera kausā, kas šī gada decembrī norisināsies Šveices kūrortpilsētā Davosā. “Karpat” klubam šī būs debija prestižajā turnīrā.

Šosezon “Karpat” hokejisti regulārajā sezonā ieņēma 4. vietu, savukārt izslēgšanas spēļu turnīrā sasniedza pusfinālu, kurā sērijā ar 1-4 piekāpās Lahti “Pelicans”. Spēlē par bronzas medaļām “Karpat” ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Kuopio “KalPa”.

Līdz ar “Karpat” apstiprināšanu Špenglera kausā, turnīrā ir zināmas visas sešas dalībnieces – Štraubingas “Tigers”, Friburgas “Gotteron”, Kanādas izlase, Pardubices “Dynamo”, kā arī laukuma saimnieki HC “Davos”.

Pērnā gada finālā HC “Davos” tikās ar Pardubices “Dynamo” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:3. Šis bija Davosas 16. triumfs šajā turnīrā.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Spenglercup.ch