Somijas komandas hokejists apsūdzēts izvarošanā

Somijas hokeja līgas (Liiga) komandas Tamperes “Tappara” hokejists Topi Ronni apsūdzēts izvarošanā un ir atkāpies no līdzdalības kluba aktivitātēs, vēstīts “Tappara” oficiālajā mājaslapā.

“Šodien esmu saņēmis aicinājumu uz tiesu, kas saistīts ar šo lietu. Pēdējie divi gadi bijuši sarežģīti, gaidot lietas progresu. Es ticu, ka tiesā tiks izskaidrota visa notikumu gaita. Es atkāpjos no visām komandas aktivitātēm un koncentrējos uz šīs lietas atrisināšanu,” paziņoja Ronni.

Helsinku apgabaltiesa vēl nav paziņojusi, kad šī lieta tiks izskatīta, kā arī ir pavēlējusi lietas dokumentus turēt slepenībā. Topi Ronni bija nepilngadīgs, kad iespējamais noziegums tika pastrādāts. “Tappara” vēsta, ka pats spēlētājs paziņoja komandai par situāciju.

“Mēs ļoti nopietni attiecamies pret šīm apsūdzībām, bet arī gaidām tiesas sēdi un risināsim spēlētāja statusu pēc tās. Šeit arī jāņem vērā darba likumu,” izteicās “Tappara” valdes priekšsēdētājs Mika Aro.

19 gadus vecais centra uzbrucējs šosezon 12 spēlēs izcēlies ar vieniem vārtiem un vienu piespēli.

Hokejistu 2022. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta otrajā kārtā ar kopējo 59. numuru izvēlējās Kalgari “Flames” klubs.

NHL vienība arī izplatījusi paziņojumu: “Mēs esam informēti par iespējamo likumpārkāpumu, kas saistīts ar Topi Ronni, kuru mēs izvēlējāmies 2022. gada NHL draftā. Mēs šo situāciju uztveram nopietni un gaidīsim tiesas lēmumu. Šobrīd vairāk situāciju nekomentēsim.”

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Tamperes "Tappara"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)