Slovākijas izlase izdemolē Norvēģiju pirmajā “Kaufland Cup” spēlē

Šovakar pirmo spēli turnīra “Kaufland Cup” ietvaros Bratislavā aizvadīja Slovākijas un Norvēģijas valstsvienības. Ar rezultātu 9:0 (4:0, 4:0, 1:0) uzvaru izcīnīja mājinieki.

Ceturtajā minūtē Olivers Okuljars realizēja vairākumu un atklāja mača rezultātu. Divas minūtes vēlāk Patriks Lampers dubultoja pārsvaru. Perioda vidū Peters Zuzins panāca 3:0. Pusotru minūti līdz pirmā perioda beigām Peters Cehlāriks iemeta ceturto ripu norvēģu vārtos.

Otrajā trešdaļā slovāki turpināja dominēt un jau 42. sekundē Mareks Hriviks panāca 5:0. Trešdaļas otrajā pusē Slovākija izcēlās ar trīs vārtu guvumiem astoņās minūtēs, ar precīziem metieniem atzīmējoties Dāvidam Mudrākam, Viliamam Čaho un Aleksam Tamāši. Trešā perioda 4. minūtē Cehlāriks guva savus otros vārtus un pielika punktu mačam.

Slovākijas vārtus sargāja Staņislavs Škorvaneks, tiekot galā ar visiem 19 metieniem. Tikmēr, norvēģu vārtu drošība pirmās 40 minūtes tika uzticēta Henrikam Holmam, kurš atvairīja 15 no 23 metieniem, taču pēc tam viņu nomainīja izlases debitants Tobiass Johansens Breivolds, spējot neitralizēt 10 metienus no 11.

Rītdien, 14. novembrī, Norvēģijas hokejisti krustos nūjas ar Latvijas izlasi. Savukārt, 15. novembrī Latvija spēkosies ar mājinieci Slovākiju.

Abas Latvijas izlases spēles “Kaufland Cup” turnīrā tiešraidē būs redzamas TV6 kanālā un GO3 platformā.