Skauts par Jaka un Zīles klubu: Katrs zina savu lomu komandā

Čehijas Ekstralīgas kluba Litvīnovas “Verva” bijušais hokejists un tagad skauts Viktors Hubls sarunā ar “Hokej.cz” paudis savas domas par komandas veiksmīgo sniegumu šajā sezonā.

“Verva” komandā spēlē arī divi latviešu aizsargi – Kristaps Zīle un Jānis Jaks. Komanda nule kā izcīnīja vienpadsmit uzvaras pēc kārtas, kas šo sēriju Ekstralīgas vēsturē ierindoja pietktajā vietā. Visvairāk uzvarētu maču pēc kārtas (13) ir diviem citiem klubiem – Pardubices “Dynamo” un Tršinecas “Ocelari”.

“Komandā ir labi izveidotas maiņas. Katrs zina, kāda ir viņa loma laukumā. Esmu runājis ar kluba galveno treneri Karelu Mlejneku, un viņš vienmēr mēģina katram hokejistam atrast savu vietu komandā. Patlaban viss strādā. Pirmie trīs uzbrucēju trijnieki ir sabalansēti, savukārt ceturtajam ir savi uzdevumi.

“Vienmēr Ekstralīgā ir kādi pārsteigumi, un par tiem visi runā. Parasti veiksmīgu sniegumu uzrāda tie klubi, kas ilgstoši spēj noturēt vienādu līmeni. Mani nekas nepārsteidz [rezultātos]. Esmu priecīgs, ka Litvīnovas klubam ir labi rezultāti. Ceru, ka arī turpmākā sezona būs sekmīga,” izteicās 45 gadus vecais uzbrucējs, kurš karjeru šosezon turpina Čehijas pēc spēka trešajā līgā.

Jaks šosezon 13 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, savukārt Zīle tik pat mačos guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Verva” komanda šajā sezonā 13 cīņās izcīnījusi 31 punktu un atrodas otrajā vietā Ekstralīgā.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)