SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Septiņās spēlēs 11 punkti: “Langenthal” līderis Haralds Egle

Haralds Egle, Hokejazinas.com

Haralds Egle | FOTO: Leroy Ryser

Latvijas hokejists Haralds Egle, kurš pārstāv Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) klubu SC “Langenthal”, sarunā ar “Hokejazinas.com” atzina, ka tuvākajā nākotnē neplāno atgriezties Ziemeļamerikā un centīsies savu karjeru virzīt uz augšu, spēlējot Eiropā.

Haralds Egle (25) pēc daudzām pavadītām sezonām Ziemeļamerikā šovasar pievienojās Šveices klubam. Uzbrucējs līdz šim ilgu laiku spēlēja Ziemeļamerikā, pavadot vairākas sezonas Savienoto Valstu Hokeja līgā (USHL), bet vēlāk četrus gadus arī NCAA čempionātā. Eiropā pedējo reizi hokejists spēlēja 2020./2021. gada sezonā, kad uz neilgu laiku pirms NHL treniņnometnes sākuma pievienojās Ungārijas komandai ‘”DVTK Jegesmedvek”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Aizvadītajā sezonā uzbrucējs pārstāvēja NHL kluba Vinipegas “Jets” fārmklubu Manitobas “Moose”, 30 spēlēs sakrājot 14 punktus (5+9), bet lietderības koeficents bija +10.

“Šveicē jūtos ļoti labi, šeit ir labi apstākļi gan hokeja spēlēšanai, gan dzīvošanai, un arī komanda sezonas sākumā rāda labu sniegumu. Pirmssezonā tik labi mums negāja un jāteic, ka pielāgošanās Eiropas stila hokejam man prasīja vairākas spēles, taču tagad jau esmu pieradis. Kopumā šeit komandas spēlē tā, kā to dara klubi AHL, taču spēles stils nedaudz atšķiras, jo komandās lielākā daļa spēlētāju ir eiropieši.

Es nenožēloju, ka atbraucu uz Šveici. Man bija nepieciešamas tikai dažas spēles, lai iejustos šajā līgā. Pārsvarā spēlēju pirmajās divās maiņās, jo esmu leģionārs. Komandās ir atļauti tikai divi ārzemnieki, kuriem nav Šveices hokeja pilsonība. Mums ir vēl viens leģionārs no ASV, bet viņš ir ar pārbaudes laika līgumu. Vēl komandā ir viens amerikānis ar Šveices pasi.

Šveices vadošajā līgā līmenis ir augstāks nekā 2. līgā, taču starpsezonā aizvadījām divus mačus ar augstākās līgas klubiem un vienā no tiem mēs demonstrējām patiešām labu hokeju. 2. līgā visi ir profesionāļi un neviens hokejists ikdienā uz darbu nedodas,” norāda uzbrucējs.

Sezonās sākums Langentāles klubam ir veiksmīgs, septiņās spēlēs tiekot pie piecām uzvarām, kas tabulā ļauj ieņemt 2. vietu. Haralds Egle sakrājis 11 punktus (2+9), rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņemot 5. vietu. Viņš patlaban ir komandas rezultatīvākais spēlētājs.

“Pirms došanās uz šejieni nācās daudz domāt un analizēt situāciju, taču kopumā Šveicē ir labas izaugsmes iespējas. Šeit ir labi sadzīves apstākļi un čempionāts. Nevar izslēgt nevienu scenāriju, bet tuvākajā nākotnē neplānoju atgriezties Ziemeļamerikā. Tur pavadīju 11 gadus, un tas bija galvenais iemesls, kādēļ izlēmu braukt uz Eiropu. ASV izbaudīju, bet bija laiks atgriezties tuvāk mājām. Lai atkal brauktu pāri okeānam, ir jābūt ļoti izdevīgam līguma piedāvājumam. Pie katras pirmās iespējas neskriešu prom uz turieni.

Galvenie notikumi šosezon vēl tikai priekšā. Langentāles klubam ir sadarbība ar augstākās līgas trīs komandām – Bīli, Berni un Langnavu -, taču nosacījumi Šveicē paredz, ka izsaukt mani uz augšu var šīs līgas jebkura vienība. Pagaidām mūsu komandas leģionāri nav izsaukti uz augšu, bet vietējo hokejistu vidū ir notikusi rotācija un mums katrā spēlē sastāvs pamainās. Ja turpināšu rādīt labu sniegumu, viss ir iespējams,” uzsvēra “Langenthal” vadošais uzbrucējs.

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)