Saulietim un Liģim pa diviem vārtiem, ”Kurbads” pusfināla ievadā sagrauj Narvas PSK

Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas pusfinālu ar pārliecinošu panākumu vakar uzsāka Latvijas klubs “Kurbads”, kas savā laukumā ar 8:3 (2:2, 3:0, 3:1) sagrāva Narvas PSK.

Viesi jau 61. sekundē atklāja mača rezultātu, bet 14. minūtē dubultoja savu pārsvaru (2:0). Pirmās trešdaļas turpinājumā ”Kurbads” gan guva divus bezatbildes vārtus, izceļoties Robertam Jekimovam un Hārdijam Parādniekam, un panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Pateicoties Riharda Liģa diviem precīzajiem metieniem un Andreja Kostjuka vārtu guvumam, laukuma saimnieki pēc 40 nospēlētām minūtēm atradās vadībā jau ar divu ripu pārsvaru – 5:2.

Trešajā periodā ”Kurbads” guva vēl trīs vārtus, divreiz esot precīzam Kasparam Saulietim un vienreiz sāncenšu cietoksni iekarojot Mārcim Zembergam, un svinēja pārliecinošu panākumu ar 8:3.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar pieciem (2+3) punktiem bija Liģis. Tāpat divus vārtus guva arī Saulietis. Tikmēr ar trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Juliāns Misjus.

”Kurbads” pa pretinieku vārtiem izpildīja 62(!!!) metienus. Tikmēr viesi 23 reizes apdraudēja mājinieku cietokšņa drošību.

Abas komandas jau šodien (pulksten 14:00) tiksies atkārtoti. Sērijas trešā spēle paredzēta 18. martā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga