Roķa Hat-trick palīdz “Zemgale/LLU” izcīnīt pārliecinošu uzvaru (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) mājās apspēlēja Tamperes “Koovee” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē Kristaps Roķis atklāja mača rezultātu, bet 16. minūtē Pēteris Purmalis dubultoja jelgavnieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Roķis mazākumā ar saviem otrajiem vārtie mačā palielināja “Zemgale/LLU” priekšrocību līdz trim ripām, bet Verneri Metsanens 15. minūtē vienus vārtus atguva.

Trešā mača noriežņa 17. minūtē Roķis izcēlās ar trešo vārtu guvumu spēlē, noformējot Hat-trick, bet 20. minūtē Artūrs Homjakovs tukšos vārtos pielika punktu mačam un “Zemgale/LLU” izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Rihards Cimermanis atvairīja 27 no 28 “Koovee” metieniem, bet Samu Pakarinens tika galā ar 32 no 36 “Zemgale/LLU” raidījumiem.

Zemgale/LLU” ar 35 punktiem 39 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13. vietā Mestis, bet “Koovee” ar 57 punktiem 40 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.

Revanša mačs starp abām komandām jau rītdien plkst. 18:30.