Polija gūst četrus vārtus pēc kārtas un pārspēj Lietuvu

Baltijas kausa izcīņas mačā mājiniece Polijas izlase ar rezultātu 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) pārspēja kaimiņus no Lietuvas.

Atgādinām, ka Polijas izlase cīnīsies 2024. gada pasaules čempionāta Elites divīzijā.

Pirmajā periodā Igors Smals izvirzīja mājiniekus vadībā. Otrās trešdaļas 7. minūtē Paulijs Gintautas guva vārtus mazākumā, panākot 1:1. Pēc 12 minūtēm Alans Ličarčiks izvirzīja Poliju vadībā.

Trešajā periodā Polija dominēja, gūstot trīs bezatbildes vārtus. No sākuma, 6. minūtē, Bartlomejs Ježorskis realizēja vairākumu. 12. minūtē Polija guva divus vārtus 27 sekunžu laikā, abos gadījumos spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Šī bija pēdējā Baltijas kausa spēļu diena.

Polija ar deviņiem punktiem ieņēma 1. vietu. Latvijas U-20 izlase trīs spēlēs izcīnīja divas uzvaras, kopā sakrājot sešus punktus un ierindojoties 2. vietā. Igaunijas valstsvienība ar trīs punktiem ieņem 3. vietu. Pēdējā, 4. pozīcijā bez izcīnītiem punktiem ierindojusies Lietuva.