Pieredzes bagātais Tralmaka komandas biedrs noslēdz karjeru

Čehijas Ekstralīgas komandas Kladno “Rytiri” kapteinis Tomašs Plekanecs paziņojis par karjeras beigām.

Plekanecs karjeru noslēdzis gūto traumu dēļ.

Iepriekš portāls “Hokejazinas.com” ziņoja, ka Plekanecs savainojuma dēļ izlaidīs aptuveni desmit spēles, taču parādījušies sarežģījumi, kas nākotnē varētu apdraudēt hokejista veselību.

“Diemžēl veselības apsvērumu dēļ esmu nolēmis beigt šo sezonu, un līdz ar to arī spēlētāja karjeru. Es to iztēlojos savādāk. Cerēju, ka pietiks ar pāris nedēļu atpūtu, lai atkal tiktu uz ledus un palīdzētu puišiem izslēgšanas spēlēs. Diemžēl tas nenotiks. Man ļoti žēl, es gribētu palīdzēt, bet tas man būtu milzīgs risks

Vismaz šādā veidā es vēlos no jums atvadīties, paldies par visām sezonām, kurās man bija iespēja šeit spēlēt. Bija lieliski, lai gan, diemžēl, spēlējām tabulas lejasgalā, tomēr man tas ļoti patika. Paldies, ka atbalstāt ne tikai mani, bet arī visu klubu, un ceru, ka turpināsiet būt ar Kladno,” saka Plekanecs.

Karjeras laikā uzbrucējs aizvadījis 1001 spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

40 gadus vecais Plekanecs 2018. gadā atgriezās Čehijā un piecās no sešām sezonām spēlēja Kladno komandā. 2020./21. gada sezonā viņš palīdzēja “Rytiri” iekļūt Čehijas Ekstralīgā no Čehijas 2. līgas.

Ar Čehijas hokeja izlasi Plekanecs izcīnīja vienu U-20 pasaules čempionāta zeltu un trīs medaļas pieaugušo PČ līmenī – viens sudrabs un divas bronzas.

Šosezon Plekaneca kontā viens vārtu guvums un trīs piespēles deviņos mačos.

“Rytiri” spēlē arī Latvijas hokejists Eduards Tralmaks. Jāpiebilst, ka komandas īpašnieks ir leģendārais Jaromirs Jāgrs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Kladno "Rytiri"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)