Pardubices “Dynamo” gūst 7 vārtus Čempionu līgā, “Tappara” spraigi pārspēj Prāgas “Sparta”

Šovakar ar sešām spēlēm sākusies jaunā Čempionu hokeja līgas (CHL) sezona.

Jau ziņojām, ka Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos apspēlēja Norvēģijas vienību “Storhamar IL”.

Čehijas komanda Pardubices “Dynamo” ar rezultātu 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) sagrāva Ungārijas vienību “Fehervar AV19”.

Lukāšs Sedlāks un Martins Kauts iemeta pa diviem vārtiem, kamēr Peters Čerešņaks, Jirži Smejkals un Daniels Herčiks guva pa vieniem vārtiem.

“Dynamo” vārtsargs Tomāšs Vomačka atvairīja visus 30 metienus, taču “Fehervar AV19” vārtus sargājošais Dominiks Horvats tika galā ar 31 no 38 metieniem.

Citā mačā Somijas komanda Tamperes “Tappara” viesos ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čehijas vienību Prāgas “Sparta”.

Otrā perioda vidusdaļā Aleksi Mustonens vairākumā atklāja rezultātu. Piecas minūtes vēlāk Filips Hlapīks panāca izlīdzinājumu.

Bullīšos abas komandas veica pa desmit (!!!) metieniem, divreiz precīzi meta “Tappara” hokejisti, bet viens precīzs metiens “Sparta” hokejista Romāna Horāka kontā.

“Tappara” vārtu vīrs Juha Metsola tika galā ar 23 no 24 metieniem, kamēr “Sparta” vārtsargs Jozefs Korenars atvairīja 24 no 25 metieniem.

Čempionu līgas rezultāti 05.09.:

Tamperes “Ilves” (Somija) – Aušvicas “Unia” (Polija)   4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) PL
Vekšes “Lakers” (Zviedrija) – Berlīnes “Eisbaren” (Vācija)   3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Frīburgas “Gotteron” (Šveice) – Šēfildas “Steelers” (Lielbritānija)  4:3 (3:3, 0:0, 1:0)
Hamāras “Storhamar IL” (Norvēģija) – Cīrihes “Lions” (Šveice)  1:4 (0:1, 1:1, 0:2)