Panasenko Hat-trick, “Zemgale/LBTU” izcīna uzvaru Kontinentālā kausa spēlē (VIDEO)

Šovakar IIHF Kontinentālā kausa izcīņas C grupas spēlē turnīra saimnieki Jelgavas “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) pievieca Brašovas “Corona” vienību.

Jelgavnieki mača rezultātu atklāja jau 59. sekundē, kad ar precīzu metienu izcēlās Bohdans Panasenko.

Mājiniekiem pirmā perioda 15. minūtē vairākumā arī izdevās dubultot pārsvaru, ar otrajiem vārtiem spēlē izceļoties Panasenko.

Ukrainas uzbrucējs Panasenko gan pie sasniegtā neapstājās un otrās trešdaļas 13. minūtē skaitliskajā vairākumā noformēja Hat-trick.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē viesu uzbrucējs Ričards Rokali-Boldizsārs samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, taču atlikušo pārsvaru mājiniekiem izdevās noturēt.

Rihards Cimermanis atvairīja 17 no 18 “Corona” metieniem, bet Zoltans Toke tika galā ar 22 no 25 “Zemgale/LBTU” raidījumiem.

Nākamā spēle jelgavniekiem paredzēta jau rīt plkst. 19:30 pret Ljēžas “Bulldogs” vienību.