“Mogo/RSU” izšķirošajā Kontinentālā kausa spēlē pārliecinoši uzvar Ungārijas komandu

Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas trešajā mačā Rīgas “Mogo/RSU” šodien Rumānijas pilsētā Brašovā ar rezultātu 5:2 (3:0, 2:1, 0:1) apspēlēja Ungārijas komandu Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.

Jau 25. sekundē Gints Meija atklāja mača rezultātu. Septītajā minūtē Gatis Sprukts veiksmīgi dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Nedaudz vairāk kā minūti pirms došanās pārtraukumā, Reinis Lejnieks panāca 3:0.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Deivids Sarkanis iemeta ceturto ripu Ungārijas komandas vārtos, bet jau pēc 26 sekundēm Kārlis Ozoliņš panāca 5:0. Vien divas sekundes pirms trešdaļas beigām Martins Zoltans Turbucs vienus vārtus atguva.

Trešā perioda devītajā minūtē Budapeštas komandas krievu leģionārs Valentīns Razumnjaks realizēja skaitlisko vairākumu, gūstot otros komandas vārtus. Jāpiebilst, ka pirmajās 40 minūtēs “Ferencvarosi Torna Club” veica vien astoņus metienus, taču trešajā periodā – 17.

“Mogo/RSU” vārtus sargāja Henrijs Ančs, tiekot galā ar 23 no 25 metieniem.

Par labāko hokejistu rīdzinieku rindās tika atzīts Krišjānis Rēdlihs.

Ģirta Ankipāna vadītā komanda pirmajā mačā piekāpās mājiniecei Brašovas “Corona”, bet otrajā mačā apspēlēja lietuviešus Elektrēnu “Energija” (6:5).

D grupas līdere ar septiņiem punktiem trīs spēlēs ir “Mogo/RSU”, otro vietu ieņem “Corona” ar četriem punktiem divās spēlēs, bet tad seko Budapeštas komanda ar četriem punktiem trīs spēlēs. Tabulu noslēdz Elektrēnu “Energija”, kas divos mačos pie punktiem nav tikusi.

Šovakar plkst. 18.30 paredzēta spēle starp “Corona” un “Energija”.

Lai “Mogo/RSU” spētu iekļūt trešajā kārtā, nepieciešams, lai Elektrēnu komanda iegūst vismaz vienu punktu.