Lietuvas komanda “City” Kontinentālajā kausā bullīšos piekāpjas Serbijas vienībai

Šovakar IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas D grupas spēlē Optibet hokeja līgas (OHL) komanda Kauņas “City” piekāpās turnīra mājiniecei Belgradas “Crvena Zvezda” no Serbijas ar rezultātu 3:4 (2:0, 1:2, 0:1, 0:0, 0:1) bullīšos.

Mača rezultātu 8. minūtē atklāja “City” Zviedrijas aizsargs Osians Eklunds. Astoņas sekundes līdz 1. perioda beigām Ignass Bakušs pārsvaru dubultoja.

Otrajā trešdaļā “Crvena Zvezda” atgriezās spēlē, gūstot divus vārtus, precīziem esot Matijam Diničam un Kostam Mladenovičam. Taču “City” atkārtoti izvirzījās vadībā, pateicoties Dmitro Daņiļenko vārtu guvumam.

Trešajā periodā belgradiešiem izdevās panākt neizšķirtu, kad 4. minūtē Igors Mitrovičs pārspēja “City” vārtsargu. Pamatlaikā un papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās.

Bullīšos uzvaru izrāva Serbijas komanda, pārspējot lietuviešus ar 3:2.

“City” vārtus sargāja Martins Petjuls, atvairot 22 no 25 metieniem, kā arī trīs bullīšus no pieciem.

Turnīra gaitā “City” piekāpās Budapeštas ”Ferencvárosi Torna Club” (Ungārija) ar 0:5 un apspēlēja Kijivas “Sokil” (Ukraina) ar 5:1.

D grupā uzvaru izcīnīja “Ferencvárosi Torna Club”, sakrājot maksimāli iespējamos deviņus punktus. Otrajā vietā ierindojās Kauņas “City” ar četriem punktiem. Trešajā vietā palika “Sokil” ar trīs punktiem un pēdējo vietu ieņēma “Crvena Zvezda” ar diviem punktiem.