”Kurbads” vēlreiz sakauj ”Panter” un nostiprinās līgas līderpozīcijā

Otro panākumu divās dienās Igaunijas “Coolbet” hokeja līgā šodien svinēja Latvijas klubs “Kurbads”, kas mājās ar 6:2 (2:0, 1:2, 3:0) līgas līderu duelī sakāva Tallinas ”Panter”.

”Kurbads” lieliski uzsāka maču un jau ceturtajā minūtē panāca uz tablo 2:0. Otrās trešdaļas vidū viesi, realizējot piecu minūšu skaitlisko vairākumu, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), bet pēc pāris minūtēm ”Kurbads” atjaunoja divu ripu pārsvaru – 3:1.

Otrā perioda pēdējā minūtē ”Panter” vēlreiz pietuvojās līdz vienu vārtu atstatumam (2:3), tomēr pēdējā trešdaļā intriga izpalika. Mājinieki laika posmā no 44. līdz 50. minūtei guva trīs bezatbildes vārtus un panāca uz tablo pārliecinošo 6:2.

Abām komandām šī bija otrā savstarpējā spēle divu dienu laikā. Atgādināsim, ka vakar Latvijas klubs sagrāva pretiniekus ar 9:0. ”Kurbads” šodien izcīnīja 17. uzvaru 17 šosezon aizvadītajos mačos.

Pateicoties izcīnītajiem diviem panākumiem pār ”Panter”, Latvijas klubam izdevies nostiprināties līgas līderpozīcijā. Kurbadieši 17 spēlēs izcīnījuši 34 punktus. Tikmēr tuvākā sekotāja ”Panter” 19 mačos ieguvusi 29 punktus.

Nākamā spēle Latvijas klubam paredzēta 2. februārī, kad pulksten 19:00 būs jāviesojas pie vairāku latviešu pārstāvētās Tartu ”Valk 494” komandas.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga