Jekimovam seši punkti, ”Kurbads” līderu duelī sarauj gabalos ”Panter”

Igaunijas “Coolbet” hokeja līgā sezonu nevainojami turpina aizvadīt Latvijas klubs “Kurbads”, kas šovakar līgas līderu duelī mājās ar 9:0 (4:0, 2:0, 3:0) sagrāva Tallinas ”Panter”.

”Kurbads” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā guva četrus vārtus un panāca uz tablo 4:0. Otrajā periodā mājinieki divas reizes iekaroja sāncenšu cietoksni (6:0), bet pēdējā trešdaļā kurbadieši guva vēl trīs vārtus un svinēja graujošu panākumu ar 9:0.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Roberts Jekimovs, kurš izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Andrejs Kostjuks, Mārtiņš Špaks, Edgars Adamovičs, Emīls Ločmelis un Dāvids Livšics.

Sauso spēli ”Kurbada” vārtos aizvadīja Arginto Milbergs, kurš atvairīja visus 27 pretinieku hokejistu izpildītos metienus. Mājinieki pa sāncenšu vārtiem meta 52(!!!) reizes.

Kurbadiešiem šī bija 16. uzvara 16 šosezon aizvadītajos mačos. Latvijas klubs ar 16 spēlēs izcīnītiem 32 punktiem ieņem pirmo vietu līgā, bet ”Panter” ar 29 punktiem 18 mačos atrodas otrajā pozīcijā.

Rīt (pulksten 12:30) abas komandas tiksies atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga