”Kurbads” sakauj ”Everest” un kļūst par Igaunijas čempionāta līderi

Igaunijas čempionātā (Coolbet hokeja līgā) šodien Latvijas klubs  ”Kurbads” mājās ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) sakāva ”Everest” un kļuva par turnīra līderi.

Davids Livšics septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet otrā perioda vidū viņš izcēlās otro reizi spēlē un dubultoja laukuma saimnieku pārsvaru. 52. minūtē Edgars Adamovičs panāca jau 3:0, bet 61 sekundi pirms beigu sirēnas Roberts Jekimovs guva ceturtos vārtus ”Kurbada” labā un uzstādīja mača gala rezultātu.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais šoreiz bija Toms Hartmanis, kurš atzīmējās ar trim rezultatīvām piespēlēm. Hartmanis asistēja komandas otrajos, trešajos un ceturtajos gūtajos vārtos.

”Kurbadam” šī bija trešā uzvara trijās šosezon aizvadītajās spēlēs. Ar sešiem izcīnītiem punktiem Toma Bluka vadītā komanda šobrīd ir Igaunijas čempionāta līdere.

Rītdien ”Kurbads” vēlreiz tiksies ar ”Everest”. Abu komandu mačs sāksies pulksten 11:40.

Autors: Rainers Rogs Avots: HK ''Kurbads''