”Kurbads” pārliecinoši apspēlē Narvas PSK

Priekšpēdējo spēli Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas regulārajā sezonā vakar aizvadīja Latvijas klubs “Kurbads”, kas savā laukumā ar 4:1 (2:0, 0:0, 2:1) apspēlēja savu gaidāmo pusfināla pretinieci Narvas PSK.

Pateicoties Juliāna Misjus un Mārtiņa Špaka precīzajiem metieniem, ”Kurbads” pēc pirmā perioda atradās vadībā ar 2:0. Otrajā mača nogrieznī rezultāts nemainījās. Savukārt pēdējā trešdaļā mājinieki guva vēl divus vārtus – vispirms pretinieku vārtsargu pārspēja Emīls Ūdris, bet pēc tam otro reizi spēlē izcēlās Misjus.

Kurbadiešu rindās ar diviem gūtiem vārtiem rezultatīvākais bija Misjus. Tikmēr Roberts Jekimovs atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr lielisku maču Latvijas kluba vārtos aizvadīja Arginto Milbergs, kurš atvairīja 16 no 17 pretinieku metieniem. ”Kurbads” sāncenšu cietoksni apdraudēja 52 reizes.

”Kurbads” ar 44 punktiem 23 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Tikmēr Narvas PSK ar 22 izcīnītiem punktiem 23 mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā. Šodienas abas komandas savā starpā aizvada pēdējo regulārās sezonas spēli. Abiem klubiem būs jātiekas arī Igaunijas hokeja līgas pusfinālā.

Autors: Rainers Rogs