”Kurbads” iemet piecus vārtus pirmajā trešdaļā un nonāk soļa attālumā no fināla

Otro uzvaru Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas pusfinālā šodien izcīnīja Latvijas klubs “Kurbads”, kas mājās ar 8:2 (5:0, 2:2, 1:0) sagrāva Narvas PSK un sērijā panāca 2-0.

”Kurbads” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā, izceļoties Emīlam Ločmelim, Juliānam Misjus, Emīlam Ūdrim, Tomam Hartmanim un Jēkabam Siliņam, guva piecus vārtus un panāca uz tablo graujošo 5:0.

Otrajā periodā abas komandas guva pa diviem vārtiem – 7:2. Mājinieku sastāvā mača otrajā nogrieznī izcēlās Edgars Adamovičs un Mārcis Zembergs. Pēdējā trešdaļā Misjus, gūstot savus otros vārtus spēlē, uzstādīja mača gala rezultātu – 8:2.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar četriem punktiem bija Adamovičs, kurš izcēlās ar vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr divus vārtus guva Misjus. Ločmelis, Hartmanis un Zembergs atzīmējās ar 1+1, bet Roberts Jekimovs un Kaspars Saulietis tika pie 0+2.

Pateicoties šim panākumam, ”Kurbads” nonāca vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas finālā. Sērijas trešā, iespējams, pēdējā spēle paredzēta 18. martā (pulksten 16:30). Tā notiks Narvā.