Kazahstānas “Nomad” pirmoreiz vēsturē triumfē Kontinentālajā kausā

Kontinentālā kausa izcīņas finālposmā triumfēja Kazahstānas vienība Astanas “Nomad”.

“Nomad” izcīnīja uzvaru visās trīs finālposma spēlēs, apspēlējot Velsas komandu Kārdifas “Devils” (5:2), Dānijas vienību Hērningas “Blue Fox” (7:2) un Polijas komandu “GKS Katowice” (3:1) .

Turnīra trešajā kārtā astanieši pārspēja Latvijas komandu Jelgavas “Zemgale/LBTU” (4:1), Francijas Grenobles “Bruleurs De Loups” (2:0) un Velsas Kārdifas “Devils” (5:4).

“Nomad” pirmoreiz vēsturē izcīnīja 1. vietu Kontinentālajā kausā. Šī ir otrā reize, kad turnīrā triumfē Kazahstānas vienība – 2019. gadā to paveica Kekšetau “Arlan”. Finālkārtā komandas no Kazahstānas kopumā piedalījušās sešas reizes, trīsreiz iegūstot sudraba godalgas, bet vienreiz – bronzu.

“Nomad” ar deviņiem punktiem ieguva 1. vietu finālposmā, otrie ar četriem punktiem palika “Blue Fox”, trešie ar trīs punktiem “Devils” hokejisti, bet ceturto vietu ar diviem punktiem ieņēma Katovices komanda.

Kontinentālā kausa čempionvienība saņem iespēju kvalificēties nākamās sezonas Čempionu hokeja līgai.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF