Kauņas “City” turpina pārliecinoši un izcīna 1. vietu Kontinentālā kausa grupā

Šodien Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa pirmajā kārtā Optibet hokeja līgas (OHL) komanda Kauņas “City” ar 10:1 (2:0, 3:0, 5:1) sagrāva Īslandes komandu Reikjavīkas “Skautafelag”.

“Skautafelag” spēlē 16 gadus vecs latvietis Rihards Vērdiņš, taču šajā spēlē viņš nepiedalījās.

16. minūtē Deniss Hončarenko atklāja mača rezultātu. 48 sekundes vēlāk Lukas Žukauskas panāca jau 2:0.

Otrajā trešdaļā “City” turpināja dominēt, gūstot vēl trīs vārtus. Trešajā minūtē Mihals Mahačs panāca 3:0. Divas minūtes vēlāk Žukauskas guva savus otros vārtus. Taču 12. minūtē Ignass Bakušs iemeta piekto ripu īslandiešu komandas vārtos.

Trešajā periodā Daniels Klineckijs 9. minūtē guva komandas sestos vārtus. Divarpus minūtes vēlāk Hončarenko vairākumā iemeta savu otro ripu spēlē. Vēlāk “City” guva trīs vārtus divās minūtēs, izceļoties Klineckim, Nazaram Ružņikovam un Borisam Hrubo. Divas minūtes līdz finālsirēnai “Skautafelag” guva savus pirmos vārtus, realizējot vairākumu.

“City” trīs spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras, ar deviņiem punktiem ieņemot 1. vietu B grupā.

Pateicoties izcīnītajai 1. vietai, “City” tiek uz nākamo kārtu, kur D grupā no 13. līdz 15. oktobrim Serbijas pilsētā Belgradā spēkosies ar vietējo “Crvena Zvezda”,Kijivas “Sokil” (Ukraina) un Budapeštas ”