Kauņas “City” Kontinentālajā kausā sagrauj Horvātijas komandu

IIHF Kontinentālā kausa spēlē Lietuvas komanda Kauņas “City”, kas ikdienā piedalās Optibet hokeja līgā (OHL), ar 11:0 (5:0, 4:0, 2:0) sagrāva Horvātijas komandu “Zagreb”.

Pirmajā periodā 11. minūšu laikā “City” guva piecus vārtus – divi vārti uzbrucēja Denisa Hončarenko kontā, taču pa vieniem vārtiem guva Mihals Mahačs, Ondrejs Mahala, Ignass Bakušs.

Otrajā trešdaļā Paulija Gribauskas dublis, kā arī Nazara Ružņikova un Danijāra Gabduļina vārti palīdzēja “City” panākt 9:0.

Trešā perioda 9. minūtē Hončarenko guva savus trešos vārtus spēlē. Piecas minūtes vēlāk, Daniels Klineckijs iemeta 11 ripu Zagrebas komandas vārtos un uzstādīja mača gala rezultātu.

B grupā “City” būs jāaizvada vēl divas spēles. Rītdien, 23. septembrī, spēkosies ar citu OHL komandu no Igaunijas – Tallinas “Panter”. Taču 24. septembrī krustos nūjas ar Īslandes vienību Reikjavīkas “Skautafelag”. B grupas labākā komanda kvalificēsies uz otro kārtu.