IIHF prezidents par Fāzelu: Renē saka, ka nauda virza sportu

Starptautiskās Ledus Hokeja federācijas (IIHF) prezidents Liks Tardifs sarunā ar Krievijas mediju TASS izteicies, ka plāno turpināt viņa priekšgājēja Renē Fāzela iesākto politiku.

Fāzels IIHF vadīja kopš 1994. līdz 2021. gadam.

“Esmu priecīgs, ka varu turpināt viņa iesākto politiku. Renē parasti saka – nauda virza sportu uz priekšu. Un šobrīd mēs nevaram būt pilnībā apmierināti, kā tas ir citās starptautiskās sporta organizācijās, un teikt – jā, mēs esam bagāti,” iesāk Tardifs.

Viņš piebilda: “Cenšos darīt to pašu, ko Renē. Tas attiecas arī uz to, ka cenšamies visas valstis pēc iespējas vairāk iesaistīt hokeja ģimenē. Vienalga vai tās būtu lielās vai mazās valstis. Mūsu darbs ir tieši saistīts ar hokeja interešu izplatīšanu pasaulē, un lai to spēlētu pēc iespējas vairāk cilvēku.”

Zīmīgi, ka Tardifs iepriekš izteicās, ka negrasās diskvalificētās Krievijas un Baltkrievijas federācijas izslēgt no IIHF biedru vidus. Tādējādi turpinot demonstrēt simpātijas agresorvalstij Krievijai, kas uzsākusi neizprovocētu karadarbību pret Ukrainu.

Šī iemesla dēļ gan Krievija, gan Baltkrievija tika izslēgtas no pasaules čempionāta elites divīzijā. Tāpat Krievijai tika atņemtas tiesības rīkot 2023. gada PČ, kuru bija paredzēts aizvadīt Sanktpēterburgā. Tagad kļuvis zināms, ka šo čempionātā kopā rīkos Latvija un Somija.

Autors: Roberts Ūdris Avots: TASS

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)