Igaunijas OHL komanda Kontinentālā kausa spēlē iznīcina Īslandes komandu

IIHF Kontinentālā kausa spēlē Igaunijas komanda Tallinas “Panter”, kas ikdienā piedalās Optibet hokeja līgā (OHL), ar 14:0 (3:0, 4:0, 7:0) iznīcināja Īslandes komandu Reikjavīkas “Skautafelag”.

“Skautafelag” spēlē 16 gadus vecs latvietis Rihards Vērdiņš, taču šajā spēlē viņš nepiedalījās.

Desmitajā minūtē Rasmuss Kīks atklāja rezultātu. Sešas minūtes vēlāk Danils Fursa dubultoja pantēru pārsvaru. 38 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām, kapteinis Kevins Parras panāca 3:0.

Otrajā trešdaļā tallinieši guva četrus vārtus, divreiz izceļoties Ņikitam Puzakovam, bet pa reizei Mihelam Vorangam un Patrikam Kokmam.

Trešajā periodā pantēras pamatīgi dominēja, gūstot septiņus vārtus (!!!) 12 minūšu laikā. No sākuma Vorangs guva savus otros vārtus, nedaudz vēlāk Puzakovs noformēja Hat-trick. Divas minūtes vēlāk Jans Lukats vairākumā panāca 10:0. No perioda 17. līdz 20. minūtei tallinieši guva vēl četrus vārtus, izceļoties Jānusam Sorokinam, Parras, Puzakovam un jāpanim Šuma Kinebuči.

B grupā “Panter” būs jāaizvada vēl divas spēles. Rītdien, 23. septembrī, spēkosies ar citu OHL komandu no Lietuvas – Kauņas “City”. Taču 24. septembrī krustos nūjas ar Horvātijas vienību “Zagreb”. B grupas labākā komanda kvalificēsies uz otro kārtu.