HS ”Rīga” negūst vārtus un otro dienu pēc kārtas piekāpjas ”Panter”

Otro zaudējumu divās dienās Igaunijas hokeja līgā (Coolbet) šodien piedzīvoja Latvijas komanda HS ”Rīga”, kas izbraukumā ar 0:4 (0:0, 0:0, 0:4) atzina līgas vicelīderes Tallinas ”Panter” pārākumu.

Pirmajās divās trešdaļās vārti netika gūti. Mājinieki atklāja mača rezultātu vien 45. minūtē, bet trešā perioda vidū dubultoja savu pārsvaru – 2:0. Turpinājumā ”Panter” iemeta vēl divas ripas HS ”Rīga” cietoksnī un panāca 4:0.

Igaunijas klubam šī bija septītā uzvara pēc kārtas. Tikmēr rīdziniekiem šī bija ceturtā neveiksme pēdējās piecās spēlēs.

Atgādināsim, ka abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. ”Panter” vakar svinēja panākumu ar 5:2.

Tallinas klubs ar 27 punktiem 15 mačos ieņem otro vietu līgā, bet HS ”Rīga” ar 13 punktiem 18 spēlēs noslīdējusi uz piekto pozīciju.

Nākamais mačs HS ”Rīga” paredzēts 21. janvārī, kad pulksten 19:15 būs jāviesojas pie līgas līderes ”Kurbads”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga