HS ”Rīga” atspēlē divu vārtu deficītu, taču piekāpjas Igaunijas čempionāta vicelīderei

Ar zaudējumu 2023. gadu Igaunijas hokeja līgā (Coolbet) uzsākusi Latvijas komanda HS ”Rīga”, kas sestdien izbraukumā ar 2:5 (0:1, 2:1, 0:3) piekāpās Tallinas ”Panter” hokejistiem.

”Panter” pirmās trešdaļas vidū atklāja mača rezultātu, bet 22. minūtē dubultoja savu pārsvaru (2:0), taču HS ”Rīga”, pateicoties Roja Alena Alupa un Markusa Zaķīša precīzajiem metieniem, otrā perioda turpinājumā panāca neizšķirtu – 2:2.

Pēdējais vārds mačā gan piederēja mājiniekiem. ”Panter” laika posmā no 50. līdz 54. minūtei guva trīs bezatbildes vārtus un nodrošināja panākumu. Igaunijas klubam šī bija sestā uzvara pēc kārtas. Tikmēr rīdziniekiem šī bija trešā neveiksme pēdējās četrās spēlēs.

”Panter” ar 25 punktiem 14 mačos ieņem otro vietu līgā, bet HS ”Rīga” ar 13 izcīnītiem punktiem 17 spēlēs saglabā ceturto pozīciju.

Šodien (pulksten 16:10) abas komandas vēlreiz krustos nūjas savā starpā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga