HS ”Rīga” Igaunijā piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

Otro zaudējumu pēc kārtas Igaunijas čempionātā (Coolbet hokeja līgā) šodien piedzīvoja HS “Rīga”, kas viesos ar 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) piekāpās Narvas PSK komandai.

Eduards Rojs Bučiņš astotajā minūtē izvirzīja HS ”Rīga” vadībā (1:0), bet otrās trešdaļas ievadā mājinieki panāca izlīdzinājumu – 1:1. Otrā perioda vidū Grīnbergs atguva rīdziniekiem vadību (2:1), bet mača turpinājumā Narvas PSK iemeta trīs bezatbildes vārtus un nodrošināja uzvaru.

HS ”Rīga” Igaunijas čempionātā piecās spēlēs ir izcīnījusi trīs uzvaras un ieguvusi sešus punktus. Šobrīd Latvijas komanda ieņem trešo vietu turnīra kopvērtējumā.

Rīdziniekiem rīt būs iespēja revanšēties Narvas PSK hokejistiem, jo abas komandas savā starpā tiksies atkārtoti. Mača sākums paredzēts 15:30.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga