HC “Davos” Gēteborgai sagādā otro zaudējumu divās dienās

Špenglera kausa izcīņā šovakar pirmo spēli “Katīni” apakšgrupā aizvadīja mājinieki HC “Davos”, kas tikās ar Gēteborgas “Frolunda” hokejistiem.

Uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja Davosas klubs, sarūpējot Gēteborgas komandai otro zaudējumu divās dienās. Atgādināsim, ka vakar Gēteborgas klubs ar 0:4 zaudēja Kanādas hokejistiem.

Deniss Rasmusens pirmajā periodā vadībā izvirzīja mājiniekus, bet otrajā periodā viņš dubultoja Davosas kluba pārsvaru – 2:0.

Trešajā trešdaļā Ēriks Borgs vispirms guva pirmos vārtus “Frolunda” rindās, bet turpinājumā Klāss Dālbeks un Simons Knaks atbildēja ar precīziem metieniem, panākot 4:1.

Pēc divām spēļu dienām “Frolunda” hokejisti ar diviem zaudējumiem “Katīni” apakšgrupā palika trešajā vietā, bet rīt turnīrā Davosas un Kanādas izlases spēlē tiks noskaidroti apakšgrupas uzvarētāji.

Apakšgrupas uzvarētāji automātiski garantēs iekļūšanu pusfinālā, bet otrā un trešā vieta aizvadīs ceturtdaļfinālu ar otras apakšgrupas pretiniekiem.