Hartmanis iemet no aizvārtes, ”Kurbads” zaudē papildlaika pēdējās sekundēs (VIDEO)

Pirmo zaudējumu Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas finālsērijā šodien piedzīvoja Latvijas klubs “Kurbads”, kas otrajā finālmačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (0:0, 1:3, 2:0, 0:1) piekāpās Tallinas ”Panter”. Tādējādi sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts (1-1).

Kaspars Saulietis 27. minūtē izvirzīja ”Kurbadu” vadībā (1:0), bet otrā perioda turpinājumā viesi guva trīs bezatbildes vārtus un panāca sev jau divu ripu pārsvaru – 3:1.

Andrejs Kostjuks 46. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3), bet Toms Hartmanis četras ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām, gūstot vārtus no aizvārtes, un tablo atjaunoja līdzsvaru – 3:3. Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām neizdevās izraut uzvaru.

Sekoja papildlaiks. Pieredzējušais Saulietis 79. minūtē nopelnīja noraidījumu savā aizsardzības zonā. ”Kurbadam” par to nācās ļoti dārgi samaksāt – viesi 27 sekundes pirms papildlaika beigām vairākumā izrāva uzvaru ar 4:3 un līdz ar to sērijā panāca 1-1.

Mājinieku vārtos Arginto Milbergs atvairīja 28 no 32 (87,5%) pretinieku mestajām ripām. ”Kurbads” pa sāncenšu vārtiem izpildīja 55(!!!) metienus.

Atgādināsim, ka ”Kurbads” sērijas pirmajā mačā svinēja panākumu ar 4:2. Sērijas trešā spēle notiks 8. aprīlī (pulksten 18:10). Tā norisināsies Tallinā. Sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas trijām uzvarām.

Autors: Rainers Rogs