Jekimovam divi vārti, ”Kurbads” atspēlējas un finālu sāk ar uzvaru (VIDEO)

Ar panākumu Igaunijas “Coolbet” hokeja līgas finālsēriju šovakar uzsāka Latvijas klubs “Kurbads”, kas pirmajā finālmačā savā laukumā ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pārspēja Tallinas ”Panter”. Līdz ar to kurbadieši sērijā panāca 1-0.

Roberts Jekimovs jau ceturtajā minūtē izvirzīja ”Kurbadu” vadībā (1:0), bet drīz vien viesi panāca izlīdzinājumu – 1:1. Otrās trešdaļas vidū ”Panter” pārņēma vadību (2:1), taču Toms Hartmanis 38. minūtē atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 2:2.

Trešā perioda sākumā Jekimovs, gūstot savus otros vārtus mačā, atgrieza ”Kurbadu” vadībā (3:2), bet 67 sekundes pirms pamatlaika beigām Juris Bērziņš ar metienu tukšā pretinieku cietoksnī panāca 4:2 un pielika spēlei punktu.

Uzvarētāju vārtos lielisku maču aizvadīja Arginto Milbergs, kurš atvairīja 23 no 25 (92%) pretinieku metieniem. ”Kurbads” pa sāncenšu vārtiem izpildīja 33 metienus.

Rīt (pulksten 14:00) abi klubi ”Kurbads” ledus hallē mērosies ar spēkiem atkārtoti. Sērija norisināsies līdz kādas komandas trijām uzvarām.

Autors: Rainers Rogs Avots: Coolbet hokeja līga