Gudļevskis rezervē, Pingvīni pieveic spēcīgo “Servette”

Šodien Čempionu hokeja līgas (CHL) spēlē Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” ar rezultātu 3:2 (1:2, 0:0, 2:0) uzvarēja Šveices komandu Ženēvas “Servette”.

Gudļevskis tika pieteikts spēlei, taču atradās rezervē.

Pirmo periodu aktīvāk iesāka ženēvieši, pirmajās septiņās minūtēs panākot 2:0. Trīs minūtes vēlāk pirmais pingvīnu vārtu guvums tika atcelts pēc video atkārtojuma. Tomēr 14. minūtē Dominikam Uheram izdevās vārtu starpību samazināt.

Nākamie vārti tika gūti vien 26 minūtes vēlāk, kad Mets Abts panāca 2:2, taču jau pēc 84 sekundēm slovēnis Žiga Jegļičs izvirzīja Brēmerhāfenes komandu vadībā un atnesa uzvaru.

“Fischtown Pinguins” vārtsargs Maksimiljāns Francrebs atvairīja 28 no 30 metieniem, kamēr “Servette” vārtu vīrs Roberts Majers tika galā ar 22 no 25 metieniem.

Pingvīniem nākamā ČL spēle paredzēta jau 8. septembrī pret citu Šveices komandu – Ronalda Ķēniņa pārstāvēto “Lausanne HC”.