Grāca atlaiž treneru korpusu, Krastenberga nākotne klubā neskaidra

Austrijas augstākās hokeja līgas (IceHL) klubs Grācas “Moser Medical 99ers” paziņojis, ka netiks turpināta sadarbība ar galveno treneri Johanu Pennerbornu.

Grācas klubam, kurā spēlēja latviešu uzbrucējs Renārs Krastenbergs, šī sezona izvērtās ļoti nesekmīga. Komanda regulāro sezonu ar 32 punktiem 48 spēlēs noslēdza pēdējā, 13. vietā. Pēdējo divdesmit gadu laikā šis ir kluba sliktākais rezultāts.

Komandas vadība norādīja, ka kļūdaina bijusi aizvadītajā vasarā izvēlētā spēlētāju politika, proti, ārzemnieki, kuri uzaicināti komandā, neattaisnoja uz sevi liktās cerības. Tāpat kluba vadiba sacījusi, ka esot jāmaina pirms trīs gadiem uzņemtais “zviedru kurss”, kad komandā tika pieaicināti vairāki zviedru hokejisti, bet komandas vadīšana uzticēta zviedru speciālistiem.

52 gadus vecais zviedrs Pennerborns Grācas klubu vadīja otro sezonu pēc kārtas. Komandu atstās arī viņa asistents Fredriks Hallbergs.

Tikmēr komandas vadība izteikusies, ka 1. martā darbu sāks kluba jaunais prezidents, un tuvākajā laikā tiks arī pastāstīts par vienības mērķiem un strātēģiju.

Krastenbergs septembrī pievienojās Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) komandai “La Chaux-De-Fonds”, kuras rindās 11 spēlēs sakrāja 12 punktus (6+6). Lašodefonas klubs uzbrucēju no sastāva atbrīvoja novembra sākumā, pēc tam, kad ierindā atgriezās vairāki pamatsastāva spēlētāji. Klubs sacīja, ka savās rindās nevar atļauties turēt pārāk daudz ārzemju hokejistus.

Uzbrucējs vēlāk pievienojās Grācas komandai, kuras rindās aizvadīja 30 spēles, gūstot 13 vārtus un atdodot deviņas rezultatīvas piespēles.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: 99ers.at

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)