Francija atspēlējas no 0:3 un uzvar pērnā gada pasaules vicečempioni

Gatavojoties 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, sestdien pārsteidzošu zaudējumu piedzīvoja pašreizējā pasaules vicečempione Vācija, kas mājās ar 3:5 (3:1, 0:3, 0:1) piekāpās Francijas hokejistiem.

Pirmā perioda sākumā Dominiks Kahuns realizēja skaitlisko vairākumu, atklājot mača rezultātu. Perioda 18. un 19. minūtē pa vārtiem guva Pārkers Tomijs un Maksimiljāns Kastners, panākot 3:0. Vien 13 sekundes līdz perioda beigām, Francija vienus vārtus atguva, pateicoties precīzajam Hugo Galē metienam.

Otrās trešdaļas otrajā pusē Francija pārņēma iniciatīvu, gūstot trīs vārtus. Ar vārtu guvumiem izcēlās Enzo Guebejs, Lucjēns Onno un Stefans Da Kosta.

Trešā perioda pēdējā minūtē Antonijs Reks ieraidīja ripu tukšos vārtos, uzstādot mača gala rezultātu – 5:3.

Pirmdien, 6. maijā, abas valstsvienības spēkosies atkārtoti.