“Farjestad BK” iemet 5 ripas somiem, Štraubingas “Tigers” sakauj Dānijas čempionus

Šovakar ar sešām spēlēm norisinājās otrā diena Čempionu hokeja līgas (CHL) sezonā.

Čehijas komanda Tršinecas “Ocelari” viesos ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Šveices vienību “Lausanne HC”.

“Lausanne HC” spēlēja bez latvieša Ronalda Ķēniņa, kurš turpina ārstēt savainojumu. Zīmīgi, ka komandas pieteikumā bija vien trīs maiņas.

Mača rezultātu 40. minūtē vairākumā atklāja Lozannas komandas uzbrucējs Teo Rošets. Trešā perioda sākumā Libors Hudāčeks panāca 1:1, taču pagarinājumā Daniels Kurovskis realizēja vairākumu, atnesot uzvaru.

“Ocelari” vārtsargs Mareks Mazanecs atvairīja 38 no 39 metieniem, bet “Lausanne HC” vārtsargs Kevins Paše tika galā ar 17 no 19 metieniem.

Citā mačā Somijas komanda Lahti “Pelicans” savā laukumā cieta sagrāvi pret zviedriem Kārlstadas “Farjestad BK” ar 0:5 (0:0, 0:5, 0:0).

Visi vārti tika gūti 2. periodā, gala rezultātu nosakot 14 minūšu laikā. “Farjestad BK” rindās ar precīziem metieniem izcēlās Lūkass Forsels, Pērs Ālunds, Magnuss Nīgrens, Mikaels Lindkvists un Markuss Vestfalts.

Kārlstadas vienības vārtsargs Maksims Legasī neitralizēja visus 13 metienus, kamēr “Pelicans” vārtsargs Jespers Patrikainens atvairīja 20 no 25 metieniem.

Visbeidzot Vācijas komanda Štraubingas “Tigers” mājās ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pieveica Dānijas komandu “Sonderjyske Ishockey”.

Septītajā minūtē Džošuā Samanskis realizēja vairākumu, atklājot mača gaitu. 22 minūtes vēlāk Kouls Fonstadts dubultoja tīģeru pārsvaru. Punktu pielika precīzais Marsela Brandta šāviens vairākumā.

“Tigers” vārtsargs Zeins Makintairs atvairīja visu 21 metienu, bet otrajā laukuma galā spēlējošais “Sonderjyske” vārtu vīrs Matiass Petersons tika galā ar 35 no 38 raidījumiem.

Čempionu hokeja līga, 6. septembris:

Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” (Vācija) – Ženēvas “Servette” (Šveice) | 3:2 (1:2, 0:0, 2:0) LINKS
Ruānas “Dragons” (Francija) – Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” (Austrija) | 2:4 (0:2, 1:2, 1:0) LINKS
Zalcburgas “Red Bull” (Austrija) – Šellefteo “AIK” (Zviedrija) | 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) LINKS